Yükleniyor
 

Kurumsal Üyelik

"www.sigortasikayet.com.tr" Nedir?

“www.sigortasikayet.com.tr” , Ülkemizde Avrupa Birliği standartlarında “tüketici bilinci”nin yerleşmesi amacıyla oluşturulmuş, her türlü tüketici hakları bilgilerinin yer aldığı “Tüketici Hakları Portalı”dır.

Amacı Nedir?

“www.sigortasikayet.com.tr”nin amacı, tüketici bilincinin yaygınlaştırılmasına yardımcı olmanın yanı sıra, aldığı ürün ya da hizmetlerden şikayetçi olan kişi ya da kurumları, birinci elden ilgililere ulaştırmak, ayrıca kamuoyunu bilgilendirmek ve şikayetçi olunan kuruluşun bu şikayetleri gidermesi için bilgi ulaşımını sağlamaktır.

Çalışma Mantığı Nedir?

“www.sigortasikayet.com.tr”ye “Kurumsal Üye” olan kuruluşlar / kurumlar tüketicilerin şikayetlerini değerlendirme fırsatı bulurlar. Bir kurumun veya kuruluşun tüketicilerin şikayetlerine birinci elden ulaşması isteniyorsa, "www.sigortasikayet.com.tr"ye "kurumsal üye" olunması gerekmektedir. Bu üyelik sayesinde, kurumunuz hakkındaki şikayetler önce size iletilecek, 5 iş gününde vereceğiniz yanıtla birlikte sitede yayınlanarak kamuoyunun bilgisine sunulacaktır.

Neden “Kurumsal Üye” Olmalısınız?

“www.sigortasikayet.com.tr”ye “Kurumsal Üye” olmanın kurumunuza sağlayacağı kolaylıkla ürünleriniz veya hizmetleriniz hakkında tüketicilerin ne türlü şikayetleri olduğunu, neler düşündüğünü ve ihtiyaçlarını birinci elden öğrenme ve değerlendirme imkanına kavuşacaksınız.

Kurumsal Üyelik:

“Kurumsal Üyelik” seçeneklerimiz iki kategoride hazırlanmıştır.

 

1- Gümüş Üyelik:

  • Bu üyelikte tüketici bilgilerine ulaşarak şikayetleri cevaplama hakkını elde edebilirsiniz.

2- Altın Üyelik:

  • Bu üyelikde tüketici bilgilerine ulaşarak şikayetleri cevaplama hakkını elde edebilirsiniz.
  • Sistemimize tanımlanan e-posta adreslerinize her yeni şikayette bilgilendirme e-postaları gönderilmektedir.
  • Sitemizdeki istatistiklerden yararlanma imkanı kazanacaksınız (aylara ve yıllara göre şikayet dağılımı, rakip firmalarla kıyaslama vs...)
  • “Altın Üyelik” Firmanıza sitemizde 15 günlük ücretsiz banner yayınlama hakkı ve diğer yayınlanacak reklamlarda %50 indirim kazandıracaktır.
  • Firma logonuz “Kurumsal Üye”lerimiz arasında yayınlanacak olup kurumunuzun tanınırlığını artıracaktır.

 

“Kurumsal Üye”likle ilgili sorularınızı “iletisim@sigortasikayet.com.tr”ye yollayınız ya da mesai saatlerinde 0530 495 00 84 nolu GSM'den Erhan NAVRUZ'a iletiniz.