Yükleniyor
 
Mus*****aydın
172 Görüntülenme

Haksız Hasar Ret!

29.09.2021 tarihinde gerçekleştirdiğim 20210******** no'lu dosyamda trafik kazasının hasar ödemesini HDI SİGORTA şirketi karşılamayacağını, iyi niyet göstermediğim gerekçesiyle dosyama ret verildiğini beyan etmiştir. Kaskodan kazadan 9 gün sonra incelemeye gelen bilirkişi (Ü. A.)beni yalancılıkla suçlayıp bana başkalarının dolandırıcılık örneklerini vererek, elleri cebinde ukala tavırlarla benimle iletişim kurarak beni tahrik etmiştir.

Bundan dolayı aramızdaki konuşma sert geçmiş sonuç benim üzerime yüklenmiş ve iyi niyet göstermediğim tarafıma belirtilmiştir.

Dosyam ret almıştır. 17.02.2021 tarihinde de park halinde geçirdiğim başka bir kazada aynı bilirkişi aynı tavırlarla beni caydırmaya çalışmıştır. Kaskom olmasına rağmen o kazayı da kendi cebimden ödemek zorunda kaldım. Kazaya dair polis raporu, kaza fotoğrafları, polisle olan arama kayıtları ve görgü tanığı olmak üzere delillerim mevcut olmasına rağmen dosyam ret almıştır. Bu Sigorta şirketini hukuksal tüm işlemleri başlatarak dava edeceğim.


2021-10-14 20:08:36

Marka Cevabı

Marka Bu Şikayete Cevap Vermedi

Ziyaretçi Yorumları


Markaya Ait Diğer Şikayetler